Vestuvių muzikantai

Džiaugiamės, kad lankotės mūsų internetinėje svetainėje. Kadangi esate čia, tikriausiai planuojate šventės organizavimą, ir mes maloniai Jums padėsime.

Iš savo patirties žinome, kad žmonės įdeda daug pastangų, širdies ir vilčių organizuodami savo šventę, todėl stengiamės iš visų jėgų, kad Jūs bei Jūsų svečiai ilgai prisimintumėte kiekvieną renginį. Tam, kad šventė vyktų nepriekaištingai, yra kviečiami profesionalūs bei kūrybiški muzikantai, turintys daugiametę darbo patirtį


Grupė „Deja Vu" specializuojasi organizuojant įmonės vakarėlius, vestuves, jubiliejus, gimtadienius, išleistuves bei kitus renginius. Šis profesionalių muzikantų duetas atlieka populiarius įvairių laikotarpių hitus, nuo retro iki šiuolaikinių kūrinių. Renginiai vedami net trimis kalbomis: lietuvių, rusų bei lenkų, o repertuare net 12 pasaulio kalbų dainos! Grupė „Deja Vu" tai yra inteligentiški, turintys subtilų humoro jausmą jauni entuziastingi žmonės, jų dėka Jūsų šventė bus nepakartojama, paliks neišdildomus įspūdžius svečiams bei Jums. Renginio metu galėsite ne tik mėgautis gyva muzika, nuostabiais kūriniais, profesionaliu vokalu, bet ir tapti grandiozinio šou dalyviais.

Video:

Grupė naudoja nuosavą aukštos kokybės garso aparatūrą, šviesos muziką, dūmus bei lazerius. Visa tai padės sukurti jaukią šventės atmosferą ir puikiai praleisti laiką. Vestuviių muzikantai neleis svečiams nuobodžiauti, parenkant repertuarą atsižvlegs į jaunųjų bei svečių pageidavimus.

Grupė „Deja Vu" tai:

Olegas - profesionalus akordeonistas, dainininkas ir renginių vedėjas;
Justina - profesionali vokalistė.

Vestuviių muzikantai - Grupė "Deja Vu"

Tel. +370 608 81332, Vilnius, Visa Lietuva
El. paštas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.