Vestuvių koordinavimas

Vestuvių koordinatorės paslaugos – mada ar būtinybė?

Anksčiau manyta, kad vestuvių koordinatorės paslaugos skirtos tik pasiturintiems žmonėms, bet pastaraisiais metais pagalbos į vestuvių koordinatores kreipiasi vis daugiau porų. Kodėl? Ogi todėl, kad tai prieinama ir labai patogu!

Tikrai nemažai porų turi aiškią savo vestuvių iškilmių viziją, todėl pačios nori susiplanuoti, kaip viskas turi vykti šią išskirtinę ir nepakartojamą dieną. Nors neretai jiems padeda draugai ar artimieji ir nors ruoštis savo šventei būna jaudinamai gera, vis dėlto visa tai atima marias laiko ir sukelia ne tik teigiamų emocijų, bet ir daug streso. Tiek daug savęs investavus į šią dieną, nesinori per pačias vestuvių iškilmes nusivilti, susidūrus su daugybe einamųjų reikalų reikalėlių. Sakote jums gali padėti tėvai, artimieji ar draugai? Bet ar tikrai norite, užuot kartu džiaugęsi švente, užkrauti jiems koordinavimo rūpesčių naštą? Ar tikrai jums patiktų, kad per pačią tuoktuvių ceremoniją šalia nebūtų jums pačių brangiausių žmonių, nes jie tuo metu rūpintųsi muzikantais, tortais ar dekoracijomis?

Štai čia ir ateina suvokimas, kad vestuvių koordinatorė – ne mada, o būtinybė! Jums reikia vestuvių koordinatorės – jūsų nepamainomos pagalbininkės. Juk ne paslaptis, kad vestuvių dieną būtina kontroliuoti visų šventę organizuojančių specialistų darbą, stebėti, kad viskas vyktų pagal suplanuotą scenarijų, o kur dar Merfio dėsnis... Taigi tik profesionalios vestuvių koordinatorės dėka kiekviena savo vestuvių sekunde galėsite mėgautis ne tik jūs, bet ir jūsų artimieji. Tik ji išvaduos jus ir jums artimus žmones nuo visų vestuvinių rūpesčių. Vestuvių koordinatorė – tai jūsų garantija, kad šventė praeis taip, kaip įsivaizdavote ir planavote.

Ką konkrečiai veikia vestuvių koordinatorė?

• Pasirūpina, kad svečiai užimtų tinkamas vietas per santuokos ceremoniją.
• Kontroliuoja suplanuotą išvažiuojamąją santuokos ceremoniją.
• Koordinuoja visų pasamdytų paslaugų teikėjų atvykimą ir darbą.
• Išdėlioja sėdėjimo korteles, dovanėles.
• Sutinka svečius, padeda jiems užimti jų vietas prie šventinio stalo.
• Stebi, ar tinkamai serviruojami šventiniai stalai.
• Stebi, kad puotos salė būtų tinkamai dekoruota, o visos vestuvinės dekoracijos atrodytų būtent taip, kaip ir buvo suplanuota.
• Kontroliuoja patiekalų, alkoholinių gėrimų, vestuvinio torto įnešimą.
• Stebi, kaip padavėjai aptarnauja svečius...

Beje, esant reikalui, galima pasikalbėti ir apie pačių vestuvių planavimą! Vestuvių koordinatorė gali ne tik koordinuoti vestuves ir visų darbą šventės dieną, bet ir padėti jaunavedžiams suorganizuoti vestuvių iškilmes. Ji gali rekomenduoti ir prireikus rasti vestuvėms reikalingą personalą, vietą ir bet kokias šventines paslaugas, būtinas visiems sumanymams įgyvendinti.

Taigi spręsti jums!

Vestuvių koordinatorė Viktorija

Tel: +370 671 87469, Vilnius, Visa Lietuva
El. paštas:This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Facebook