Vestuvių filmavimas

Vestuvės – tai ypatinga dviejų žmonių meilės įprasminimo šventė bei naujo gyvenimo pradžia. Natūralu, kad norisi turėti gražų šios dienos prisiminimą, kuris bus išsaugotas ir ateities kartoms. Taigi būsimų jaunųjų laukia nelengvas uždavinys – rasti profesionalius bei patyrusius vestuvių fotografus bei filmuotojus. Vestuvių filmavimas reikalauja ypatingos patirties, o gerą vestuvių video nuo mėgėjiško galima atskirti vos per kelias akimirkas.

Į nuostabią Jūsų šventę atskubės ir gražiausias akimirkas įamžins „Magic Vision“ komanda – profesionalūs vestuvių filmuotojai, šioje srityje sukaupę daugiau nei 12 metų patirtį. Mylimas pomėgis virto mūsų darbu, o kokybiški darbai šneka patys už save.

Orientuodamiesi į Jūsų poreikius, dirbame ne tik savo gimtajame Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje. Vestuves pagal poreikį filmuojame nuo jaunųjų pasiruošimo pradžios iki vėlyvo vakaro. Kad vestuvių filmas būtų dar įspūdingesnis, šventę galime fiksuoti ne tik viena, bet ir keliomis (2-3) kameromis. Pasirinkus šį filmavimo būdą, galime įamžinti ne tik jaunųjų, bet ir svečių emocijas, filmas išeina įdomesnis, įvairesnis, galima filmuoti iš kelių skirtingų kampų, skirtingais rakursais. Neabejojame, kad sulauksite įdomaus ir išskirtinio rezultato.Filmuodami vestuves naudojame kokybišką ir profesionalią filmavimo įrangą bei jos priedus. „Glidecam“ vaizdo stabilizavimo sistemos skirtos „plaukiančio“ vaizdo efektui išgauti. Speciali vaizdo stabilizavimo sistema „Glidetrack“ taip pat padės sukurti ypatingą „slenkančio“ filmavimo efektą. Naudojame profesionalią radijo sistemą „Sennheiser“, kuri skirta kokybiškam ir tiksliam garsui įrašyti. Šiuo atveju signalas imamas iš pulto ir perduodamas į kamerą. Tamsiose patalpose ar vakare pasitelkiame specialų apšvietimą.

Norint pasiekti maksimalių rezultatų, turi stengtis ne tik operatoriai, bet ir patys jaunieji: teks paieškoti įdomesnių filmavimo vietų, šiek tiek pavaidint ir panašiai. Savo ruožtu mes, profesionalių filmuotojų komanda, nepraleisime svarbių momentų ir užfiksuosime gražiausias ceremonijos bei visos Jūsų šventės akimirkas bei detales.

Visiems drauge siekiant bendro tikslo, rezultatai išties pranoks lūkesčius – bus sukurtas originalus ir įdomus vestuvių filmas su klipais.

Nereikėtų sielotis, jei vieną kitą akimirką pamiršote šypsotis, buvote susikaustę ar atrodėte pavargę: profesionalūs ir kruopštūs mūsų montuotojai atrinks ir tinkamai sumontuos visą filmuotą medžiagą. Taip pat pakoreguosime spalvas, kaip muzikinį foną panaudosime Jūsų mėgstamus muzikos kūrinius arba dainas parinksime savo nuožiūra. Garantuojame, kad vestuvių filmukas džiugins Jus ryškiomis, natūralios „Full HD“ spalvomis bei išskirtinai aukšta garso kokybe.

Tradiciškai sukuriame iki 1,5 val. trukmės įdomų, gražų bei dinamišką filmuką su klipais. Visi pageidaujantieji gali užsisakyti ir priešvestuvinį, taip vadinamąjį „Love story“ filmuką. Filmuojant priešvestuvinį klipą, galėsime geriau susipažinti, susidraugauti, aptarti vieni kitų lūkesčius, norus bei troškimus. Galėsite suvaidinti pirmąjį savo pasimatymą ar atkartoti gražiausias draugystės akimirkas. Drąsiausieji filmuotojų paslaugas galės pasirinkti ir per mergvakarius ar bernvakarius.

Neįtikėtina, tačiau profesionalią kokybę Jums siūlome už išties gerą kainą – nedvejokite ir jau dabar su mumis susisiekite!

Vestuvinių filmų kūrėjas Miroslav Jasovič

Tel. +370 615 33566, Vilnius
El. paštas This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
VipVideo.lt