Vestuvių fotografai

Sakoma, kad, ruošiantis vestuvėms, nereikėtų taupyti trims dalykams: vestuviniams rūbams, žiedams bei fotografui. Juk žiedai ir įstabios nuotraukos lieka visam gyvenimu. Dailiose fotografijose įamžinami didžiosios Judviejų dienos vaizdai: nuo rytinio pasiruošimo namuose iki pat šventės kulminacijos – vakaro puotos. Taigi vienareikšmiškai teigiame, kad vestuvių fotografavimas – tai išties labai svarbi įspūdingos Jūsų šventės dalis.

Puikiai suprantame, kad šiais laikas iš daugelio vestuvių fotografų sunku atrinkti tikrus savo srities profesionalus. Profesionalūs vestuvių fotografai neapsiriboja vien tik gera foto technika. Jiems tiesiog privaloma gebėti reaguoti į naujoves, domėtis savo sritimi ir nuolat tobulėti, eiti koja kojon su laiku, galų gale, ir turėti ir gerą reputaciją, gerus atsiliepimus bei rekomendacijų. Visa tai ir dar daugiau sukaupėme per 15 metų nuolatinio darbo, fotografuodami vestuves, kitas šventes ir renginius ne tik Lietuvoje.

Vestuvių fotografas turi perteikti šventės atmosferą, vestuvių dalyvių ir pačių jaunųjų jausmus, emocijas, meilę. Geras meistras pastebi išskirtinius, dėmesio vertus kadrus, detales bei mimikas – viską, kas tądien svarbu ir ką bus smagu prisiminti. Gražios, gyvos, spindinčios vestuvinės fotografijos net po daugelio metų gražaus šeimyninio gyvenimo metų sugrąžins Jus į praeiti ir privers nusišypsoti, pajausti tą malonų jaudulį, kuris buvo tiesiog neatskiriamas nuo vestuvių dienos.

Fotografuojant vestuves, išlieka ne vien tik vestuvių foto – sukuriama graži Jūsų meilės dienos įamžinimo istorija. Šiandien dažnai dar prieš vestuves būsimi jaunavedžiai renkasi meilės istorijos fotosesiją (love story). Love story siužetas bus aptartas su Jumis individualiai. Šios fotosesijos metu turėsite galimybę išmokti laisvai jaustis prieš objektyvą, susipažinsite su fotografu, išsakysite jam savo lūkesčius ir pageidavimus. Jūsų pasirinktoje ar su fotografu suderintoje vietoje/vietose fiksuosime gražias ir jausmingas akimirkas – tai tiesiog tobula generalinė vestuvių fotosesijos repeticija.

Tiek priešvestuvinė, tiek ir vestuvių fotosesija vyks Jūsų pasirinktose vietose – gamtoje ar mieste. Atvyksime į bet kurį Lietuvos kampelį. Žinome, kad vestuvės – tai vienintelė ir nepakartojama šventė, taigi visuomet esame pasiruošę su Jumis susitikti, aptarti visas smulkmenas bei išklausyti Jūsų norus ir pageidavimus.

Kreipkitės į mus ir įamžinkite savo gražiausią savo gyvenimo šventę!

Vestuvių fotografas Zigmund P.

Tel. +370 603 56900, Vilnius, Visa Lietuva
El. paštas This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
www.Zigmund.lt