Profesionalus vestuvių vedėjas ir DJ'us

Vakarinė vestuvių dalis – vienas svarbiausių Jūsų šventės akcentų. Vakaro sėkmė labai priklauso nuo vietos, kurioje švenčiate, nuo susirinkusių žmonių, bet labiausiai – nuo vakaro vedėjų ar muzikantų. Smagus ir žodžio kišenėje neieškantis vedėjas vestuvėms suteikia šarmo ir išskirtinumo. Smagi muzika, žaidimai, atrakcijos ir kitos linksmybės neleis liūdėti nė vienam svečiui, geras vestuvių vedėjas išjudins net ir pačius neaktyviausius svečius!

Šiandieninė rinka gali Jums pasiūlyti pačių įvairiausių šventės scenarijų. Vieni renkasi tradicinio modelio vestuves ir samdo vestuvių muzikantus: šis variantas labai tinka, jei mėgstate tradicinę užstalių muziką ir puotoje susirenka įvairaus ar vyresnio amžiaus publika. Tačiau šiuolaikiškas pasaulis diktuoja savo tendencijas. Tikime, kad jei Jūs esate jaunatviškas bei modernių pažiūrų, Jums labiau prie širdies bus vestuvių vedėjas ir DJ, grojantis naujausius bei populiariausius lietuviškus ir/ar užsienietiškus hitus.

Esame profesionalių vestuvių ir kitų renginių vedėjų komanda!

Kuo mes patrauklūs? Pirma, šventes vedame net trimis – lietuvių, rusų ir lenkų – kalbomis. Taip pat turime profesionalią garso, vaizdo ir apšvietimo aparatūrą. Užtikriname, kad garso ir šviesos efektų tikrai pakaks!

Kodėl vakarui vesti reikėtų samdytis du asmenis?

Į šventes visuomet atkeliaujame dviese, kadangi tiek renginio vedėjas, tiek ir didžėjus turi gan tiksliai apibrėžtas pareigas. Renginių vedėjai yra ta komandos dalis, kuri atsakinga už sklandžią ir įdomią bei įsimintiną vakaro programą, o kita komandos dalis – už visų pageidaujamos populiariosios muzikos parinkimą ir leidimą. Žinome, kad kelių darbų vienas žmogus kokybiškai atlikti negali, tad pirmiausia orientuojamės į savo teikiamų paslaugų kokybę.

Dažnai sakoma, kad vestuvės skirtos svečiams, o ne jaunavedžiams. Vestuvių vedėjai padės sulaužyti šį stereotipą – smagiai leis laiką visi. Švęskite savo svarbiausią dieną ypatingai, nes mes:

pasiūlysime linksmas ir įsimintinas vestuves, patiksiančias ne tik svečiams, bet ir jaunavedžiams;
• iš visų jėgų pasistengsime, kad svarbiausią savo gyvenimo vakarą Jūs prisimintumėte ilgam;
• turėdami itin didžiulę fonoteką, įtiksime kiekvienam svečiui, o šokių aikštelėje linksmai leis laiką visi.

Vedame ne tik vestuves, bet ir:

• gimtadienius ir jubiliejus;
• vaikų šventes;
• mokyklos šventes ir renginius (šimtadienius, dvyliktokų išleistuvių vakarus ir kt.);
• įmonių vakarėlius, prezentacijas ir kita.

Derindami kiekvieno renginio programą, įsigiliname į jo pobūdį bei užsakovų norus. Jei pristigote idėjų, pateikiame savo šventės viziją bei naudingų patarimų / pasiūlymų.

Kiekvienas renginys yra unikalus ir išskirtinis, dėl to jam ruošiamės kruopščiai ir su didžiule atsakomybe. Jūs galėsite rinktis programos variantus, žaidimus, kitas atrakcijas, susidaryti ar gauti specialiai pagal Jūsų poreikius sudarytą scenarijų.

Rekomenduojame numatomą renginio datą rezervuoti kuo anksčiau – savo šventės galėsite laukti ramiai ir be rūpesčių!


Video:

Vestuvių vedėjų ir DJ'ų komanda

Tel: +370 60 480480, Vilnius, Visa Lietuva
El. paštas: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.